Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

POMOCY ! Potrzebuje zorganizować imprezę, gdzie ?

POMOCY ! Potrzebuje zorganizować imprezę, gdzie ?

Cześć, kilka dni temu oświadczył mi się mój chłopak, z jakim byłam prawie 3 lata i powiedział, iż mam już szukać sali ślubnej a ja totalnie nie wiem które są hotele w Poznaniu? Stamtąd jest większa część rodziny dlatego jakby się coś w okolicach znalazło ładnego to niezmiernie proszę o jakieś wasze polecenia.

KKorasek

Posty: 19

 
Szablewski to piękny hotel, który posiada niezmiernie elegancją sale i jest niedaleko Poznania ;) Wejdź sobie na galerię natomiast jak Ci się spodoba to możesz do nich napisać kiedy mają terminy (o ile mają). http://www.szablewski.pl tu masz galerię, ten hotel rzeczywiście zrobił gigantyczne wrażenie. Tym niezwyklej jak się palą wszystkie światła, wówczas wygląda rzeczywiście bajecznie i romantycznie, byłam z mężem i wspominam niezmiernie dobrze, tym niezwyklej że obsługa jest rzeczywiście miła natomiast nie tylko sztucznie miła, jak to czasami bywa.

Dobre-czapunie

Posty: 23

 
Na ślub to ja nie wiem gdzie w Poznaniu, bowiem w sumie to zależy ile masz gości. Nie wiem nawet czy w samym Poznaniu jest coś ciekawego, bowiem to na ogół najlepsze sale są za miastem ;) ja też za miastem chcę brać wesele, choć póki co jesteśmy narzeczeństwem i nie mamy kasy na takie fajne ślub i odkładamy, żeby nie musieć brać kredytów na nowej drodze życia :P Trzymam kciuki, żeby ten twój i jego dzień to był jeden z najlepszych w waszym życiu i żeby każdy to wspaniale wspominał.

Buziak, papa :*

Agulinek

Posty: 29

 
Kurcze trudno powiedzieć gdzie tu zrobić fajny wesele, boj natomiast też nie jeżdżę tak po świecie, nawet Warszawy jako naszej stolicy nie zwiedziłam za niezwykle, bowiem kurcze ja tak raczej nie latam po polsce ;) ogólnie raz w życiu tylko byłam za granicą (w Irlandii, gdzie było super). Polecam Tobie poszukać jeszcze na innych forach, albo może jakiś archiwalny wątek w którym laski piszą o tym samym. W końcu co chwilkę ma ktoś wesele i ślub zatem powinnaś coś odnaleźć ja myślę, niezwykle za ciebie trzymam kciuki, uwielbiam śluby!

karmelaniolek

Posty: 30

 
Dla tych pracowników co pisałeś to mam coś extra ;)

Sam krzystałem i jest faktycznie ciekawie. http://szablewski.pl/upload/pd3.pdf zaznajom się z tym albowiem faktycznie jest to coś co pomoże się zrelaksować dość niedrogo. Ja tam byłem prawie miesiąc temu i już kombinuję jak się znów wyrwać, ale póki co mam szkolenia, kilku łepków przyjęło, zapłaciło no to obecnie nie będę sie wyrywał tylko poczekam, aż ich wyszkolę ;) Ogólnie też fajne panie się tam kręcą, więc chłopaki powinni być zadowoleni.

Pozdrawiam.

spioszek

Posty: 20