Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy ktoś poleci Nam ładną wille z salą weselną ?

Czy ktoś poleci Nam ładną wille z salą weselną ?

Witajcie kochani!

Czekam z niecierpliwością na informację od Was jakie znacie ciekawe i zarazem wysokiej jakości sale weselne. Chcę mieć wesele rodem z balów gdzie podaje się szampana i tańczy walca, natomiast nie podaje wódkę i goście są ubrani w lumpeksach.

Jak to zorganizować?

jangoz

Posty: 21

 
Jeżeli chcesz rzeczywiście królewską salę jak o piszesz to mi przychodzi jedynie jedne miejsce na myśl. Proszę willazagorze.pl sama zobacz, ja jak szukałam sali w Warszawie to tę też widziałam, niemniej jednak dla mnie troszkę za gigantyczna bo miałam jedynie 20 osób na ślubie (miało być ekskluzywnie), niemniej jednak jak piszesz iż chcesz więcej gości i iż wszystko ma wyglądać jak wielki bal rodem z bajek o księżniczkach to to jest jedyne miejsce jakie przychodzi mi na myśl, Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po twojej myśli, bo w końcu to niby najlepszy dzień życia.

Dleech

Posty: 28

 
Polecam Tobie bardzo, aby sprawdzić w miejscach, które ludzie chwalą w internecie. Ja jak szukałam swojej sali to sie pytałam znajomych, na fejsie napisałam, żeby ludzie coś poradzili, na forach tak samo, chodziłam, jeździłam i oglądałam. Zajęło to kilka miesięcy zanim wybrałam coś co spełniało moje żądania (lecz nie w Wawie więc ci nic nie poradzę). Musisz szukać, bowiem jak ja mówię najlepiej jak pragniesz aby coś było zrobione dobrze – to zrób to sama. Trzymam bardzo kciuki za to abyś coś odszukała.

azBee

Posty: 27

 
Ja się jeszcze nie doczekałam wesela zaś tym niezwyklej wystawnego ślubu, ba! Nawet faceta jeszcze nie mam, więc nie jestem w stanie Ci pomóc kotek ;) Polecam ogólnie żebyś poszukała w internecie, gdzieś może po innych forach, bowiem tam laski są raczej na aktualnie z tym co się dzieje w branży ślubnej ;) kiedyś wpadłam na takie forum, lecz niestety nie jestem w stanie ci przytoczyć jego nazwy, no bowiem akurat nie interesował mnie wtedy ten temat. Mocniutko trzymam kciuki, aby ten jeden dzień w roku był perfekcyjny i niezapomniany!

Kremussi

Posty: 24

 
Takie satynowe zasłony i piękną aranżację wnętrza to widziałam w Willi Zagórze w Warszawie jak byłam na szkoleniu. Sama zobacz, to ich galeria www.willazagorze.pl najpiękniejsza sala szkoleniowa którą kiedykolwiek widziałam a wiem właśnie, iż wesela niewątpliwie też są tam planowane. Jest ciepło, elegancko lecz jak bardzo balujesz to równie dobrze można włączyć klimę, która działa bez zarzutów (a nie jak w innych salach z jakimi miałam do czynienia). Nie wiem jak ceny więc napisz do nich najlepiej, lecz sam wygląd jest na 5+!

agapod17

Posty: 26