Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesja nad morzem, proszę o pomoc

sesja nad morzem, proszę o pomoc

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest doświadczony i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

Klaudi

Posty: 1

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

Kitas

Posty: 3

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

file444

Posty: 5

 
Odnalezienie fotografa nie jest problemem, lecz trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bowiem wtedy takie zdjęcia są faktycznie o wiele ładniejsze.

Ron

Posty: 22

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Lupusx

Posty: 2

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

syrena88

Posty: 9

 
Osoby, jakie chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odnaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która niezwykle dobrze zna się na robieniu fotografii.

domniki56

Posty: 18

 
Mnie się niezwykle podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite zdjęcia. Stosowne ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

CHatka-eKo

Posty: 4