Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Jaką mi agencje nieruchomości polecicie !

Jaką mi agencje nieruchomości polecicie !

Zależy mi na kupnie mieszkania w atrakcyjnej cenie, będę wam wdzięczna jeśli doradzicie mi coś w danej sprawie.

Merylker45

Posty: 18

 
Witam serdecznie,
wiem, że wpisując w wyszukiwarkę internetową takie hasło jak na przykład mieszkania na sprzedaż nowy dwór mazowiecki można znaleźć wymarzone gniazdko, moja córka tak zrobiła i teraz jest posiadaczką piękne mieszkania, które znalazła przez internet.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam.

Jjajosz12

Posty: 25

 
Cześć, moja mama pragnie kupić mi i mojemu przyszłemu mężowi na prezent ślubny mieszkanie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu, już teraz zaczęliśmy poszukiwania, możecie nam również w nich pomóc i doradzić gdzie są mieszkania dostępne w atrakcyjnych cenach?

Będziemy wam wdzięczni za takowe informacje, czekamy i dziękujemy wszystkim za fatygę, pozdrawiamy serdecznie.

joziaaaaq23

Posty: 23

 
Hej, moja mama chce mi i mojemu świeżemu nabytemu mężowi kupić mieszkanie w ramach prezentu ślubnego. Mamy wybrać sobie tylko miejsce, które będzie nam odpowiadało. Możecie nam polecić jakieś mieszkania, które waszym zdaniem są najlepsze?

Czekam i pozdrawiam serdecznie oraz z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Klakierek56

Posty: 19

 
Dzień dobry, wiem , iż niezwykle przepiękne mieszkanka można odszukać poprzez internet ponieważ mojej sąsiadki córka tak zrobiła i odszukała niezwykle przyzwoite gniazdko za niezwykle rozsądną cenę.

Może również powinniście skusić się na poszukiwania poprzez internet? Na pewni odnajdziecie własne wymarzone mieszkanie, tylko musicie uzbroić się w cierpliwość, trzymam za was kciuki i pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 28

 
Dzień dobry,

moja siostra szuka mieszkania, jest ona bardzo młoda i nie wie gdzie ma zacząć poszukiwania gdyż nigdy wcześniej tego nie robiła. Bardzo chcę jej pomóc w tym dość trudnym zadaniu, dlatego zwracam się do was z prośbą abyście polecili nam konkretne mieszkania. Będziemy wdzięczne, dziękuję.

Laleczka2

Posty: 22

 
Dzień dobry, może wiecie gdzie można kupić mieszkanie w atrakcyjnej, promocyjnej cenie? Szukam takowego, położonego w bezpiecznej dzielnicy, gdzie jest blisko do miasta. Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat, z góry wszystkim dziękuję.

Łukasz--M

Posty: 36

 
Witam wszystkich, moja córka nabyła sobie niezwykle przytulne mieszkanko, jakie leży na uboczu miasta, w niezwykle bezpiecznej okolicy. Jest w nim niezwykle szczęśliwa i zadowolona z niego.

Dowiem się z jakiego biura mieszkaniowego korzystała i dam wam znać, uzbrójcie się w cierpliwość, pozdrawiam wszystkich serdecznie.

karmelaniolek

Posty: 30