Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Jak to jest z pokojami na sprzedaż ?

Jak to jest z pokojami na sprzedaż ?

Kochani, z mężem szukamy działki pod Krakowem. Nie musi być jakoś koniecznie blisko, bo zależy nam na krajobrazie i nie wysokiej cenie. Coś Wam się rzuciło ostatnio w oczy, gdzie warto kupować działki wypoczynkowe?

Byłabym wdzięczna za polecenia.

mati

Posty: 28

 
Ja osobiście uważam, że jest to raczej normalna kolej rzeczy, że przy wzroście minimalnego wynagrodzenia rośnie także cena nieruchomości mieszkalnej.
Nie wiem jak lokale usługowe, ale to temat na innego posta.

Pendrzec

Posty: 22

 
Ciebie i mnie łączy jedno. Niepewność. Ja też od pewnego czasu zastanawiam się czy jestem w stanie kupić mieszkanie nowe z programem „mieszkanie dla młodych” i wynajmować mieszkanie, póki to nowe nie zostanie oddane do użytku.

12erBis

Posty: 25

 
Cześć.

Widzę, że nie ja jedyna mam takie dylematy :-) Jednakże sama jeszcze nie doszłam do konsensusu ze swoimi myślami, więc i Tobie nic nie doradzę. To, co jest ważne to obliczenie swojego budżetu i zrobienie prognozy finansowej. W końcu działki, mieszkania czy domy znajdują swoich kupców.

karmelaniolek

Posty: 30

 
U mnie w Kielcach ostatnio jakby jest więcej mieszkań z drugiej ręki niż wcześniej. Nie wiem czy to oznacza, że ludzie się przeprowadzają do nowszych, czy wyjeżdżają z kraju.

Klara323

Posty: 20

 
Hej.

Mnie się o mieszkania nie pytaj, bo z moim budżetem miesięcznym to naprawdę mogę powiedzieć tyle, że obecne zarobki Polaków nie pozwalają na zakup mieszkania. Nie ważne czy jest to mieszkanie od dewelopera czy z drugiej ręki. Chciałabym mieć swoje mieszkanie, lecz obecnie jedynie jestem w stanie pokryć koszt wynajmu + opłaty oraz koszt wyżywienia.

frezzzer

Posty: 15