Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

domy Białystok - gdzie kupić?

domy Białystok - gdzie kupić?

Jaki portal z ogłoszeniami w kraju ma największą liczbę ofert dotyczących sprzedaży nieruchomości?

e0987

Posty: 18

 
Jak chcesz kupić dobrą nieruchomość to tylko przez kontakt za pośrednictwem serwisów ogłoszeniowych. Poznasz dokładnie cenę i niezbędne informacje techniczne budynku, włączając w nie nawet opis okolicy.

Niektóre portale sugerują gotową treść wstępnej wiadomości do kontrahenta. Nie trzeba się zbytnio wysilać podczas nawiązywania kontaktu. Wszystkie dane w ogłoszeniach są moderowane i zgodne z rzeczywistością. Też się wahałem na początku współpracy, ale nie warto, uwierz.

ZeljkoF

Posty: 24

 
Jeżeli zamierzasz przeprowadzić skuteczną transakcję kontaktuj się zawsze osobiście z kontrahentem. Pierwsze wrażenie zawsze wiele znaczy. Ja nigdy do końca nie ufałem ogłoszeniom w internecie.

Klakierek56

Posty: 19

 
Niestety na popularnych serwisach ogłoszeniowych znajdziesz tylko oferty z rynku wtórnego. Czy na pewno takich nieruchomości poszukujesz?

usek

Posty: 26

 
Szukałem mieszkania do wynajęcia w centrum Krakowa i wszędzie spotykałem się z marnymi ofertami. Postanowiłem zaryzykować i wyróżniłem swoje ogłoszenie na http://oferty-dom.pl i po kilku godzinach już miałem super pokoje i mogłem zamieszkać z dziewczyną za rozsądną cenę.

Później się dowiedziałem, że wchodzi tam naprawdę mnóstwo osób.

Squel

Posty: 25

 
Jeżeli wyróżnisz swoje ogłoszenie na oferty-dom.pl gwarantuję, że szybko zdobędziesz dobry wynik transakcji.

agapod17

Posty: 26

 
Bardzo korzystnie wyglądają teraz serwisy z ogłoszeniami nieruchomości. To co mnie do nich przyciąga to fakt, że proponują świetny zakres informacji dodatkowych, tj. cechy wykonania budynku, charakter okolicy, plan zagospodarowania, itp. Moim zdaniem duża wiarygodność.

Thaniell

Posty: 23

 
Większość pośredników na rynku nieruchomości korzysta z portalu oferty-dom.pl i tam zamieszcza ogłoszenia. Możesz spróbować. Zobacz, czy ci się spodoba.

okrzemekkk

Posty: 31

 
Pracuję, jako pośrednik nieruchomości i serwisy z ogłoszeniami traktujemy w firmie bardzo poważnie. Według mnie to teraz najlepsze źródło kontaktów z dobrymi kontrahentami.

MAgda Wwa

Posty: 19

 
Pracuję w biurze pośrednictwa nieruchomości i bardzo często wspomagamy się portalem oferty-dom.pl, dlatego możesz też skorzystać. Dość duża skuteczność nawiązywania kontaktów. Zawsze warto ich źródła dywersyfikować.

Takie jest przynajmniej moje zdanie.

E-GOista

Posty: 26