Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

domek letniskowy cena budowy, szukam

domek letniskowy cena budowy, szukam

Rozglądam się za domkiem na działkę. Myślę nad drewnianym obiektem. Gdzie mogę zakupić domek bez pozwolenia na działkę ogrodową?

3czex

Posty: 1

 
Naturalnie, iż domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest odnaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty we własnym zakresie weźmiesz się za montaż.

56_2014

Posty: 5

 
Ja mogę z całego serca polecić Ci w tej firmie https://kupdomekletniskowy.pl domek letniskowy, cena budowy nie jest niezwykle wysoka. Domki robią z wysokiej jakości drewna. Domek stoi u mnie w ogrodzie 5 rok i wszystko jest z nim ok. Posłuży nam jeszcze sporo lat.

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Domki letniskowe są bardzo fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

renia00

Posty: 12

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, że nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są zazwyczaj tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Również zakupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki kupiliśmy 4 lata temu i są bardzo ładne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

xacti

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, zatem posłuży nam przez sporo lat.

Spirek

Posty: 20

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

Grabow12

Posty: 5

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest niezwykle funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego niezwykle sporo, ofertę odnalazłam w internecie.

mack

Posty: 6