Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pałace i zamki na sprzedaż, polecicie ?

pałace i zamki na sprzedaż, polecicie ?

Jest jakiś portal z ogłoszeniami nieruchomości za darmo? Nie chce znowu płacić za wystawienie ogłoszeń, bo już trochę czasu i pieniędzy na to zmarnowałem. Chce, chociaż trochę przyoszczędzić na tym.

kryzys

Posty: 2

 
Mnie się udało tanio nabyć mieszkanie w Warszawie, natomiast polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, natomiast zaoszczędziłem bardzo mnóstwo pieniędzy. Jeżeli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

olbrzym88

Posty: 14

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

robertos

Posty: 8

 
Odszukałem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i mnóstwo innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, wobec tego są nowe i co istotne aktualne.

Nikuś23

Posty: 4

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, iż te darmowe mają sens. Naturalnie dodaje je również w płatnych serwisach. Tak naprawdę to im jest ich więcej tym większe są możliwości, a przecież każdy chce sprzedaż prędko i drogo.

Kitas

Posty: 4

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się wyszukają.

Czarek

Posty: 4

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, ale przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie samodzielnie.

labuh

Posty: 10

 
Ogłoszeń jest bardzo sporo, dlatego na spokojnie można odszukać mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma sporo pieniędzy, a tym niezwyklej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z jakich wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się nabyć.

El2CzupakaBra

Posty: 12

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dziś trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się na nieszczęście dostosować.

artoor

Posty: 4