Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Agencja nieruchomości

Agencja nieruchomości

Witajcie. Chciałbym Was poprosić o kontakt do zaufanej agencji nieruchomości w Lublinie. Mam do sprzedania 2 nieruchomości. W Lublinie w i Chełmie.

eGoogle

Posty: 22

 
Z pewnością warte uwagi jest biuro nieruchomości www.house-invest.pl z pewnością można powiedzieć, że to jedne z lepszych w mieście. Charakteryzuje ich szeroka wiedza, duża ilość ofert oraz otwartość na Klienta.

umberko3

Posty: 25

 
Firma www.house-invest.pl jest godna polecenia jeśli chodzi o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W Świdnicy jest to ceniona firma pod względem łatwego i rzetelnego pośrednictwa.
Na polskim rynku istnieje jeszcze takie powiedzenie jak „uczciwy pośrednik”? Pośrednicy zawsze (nie tylko w nieruchomościami) to po prostu oszuści!

12Klaudi

Posty: 22

 
Nigdy kupno nieruchomości nie było tak proste jak teraz :-) Wystarczy wpisać w Google miejscowość i określony typ nieruchomości a można wybierać spośród setek, jak nie tysięcy różnych ofert z najbliższego regionu.

@marcelko

Posty: 20

 
Trudno jest bardzo trafić na zaufane biuro nieruchomości. Większość po prostu chce Ci wcisnąć mieszkania, których nikt inny wcześniej nie chciał kupić. Na ogół takie mieszkania mają ukryte usterki, które można wykryć dopiero po pewnym czasie użytkowania.

Krzysio

Posty: 28

 
House invest to godne polecenia biuro. Ich adres internetowy to www.house-invest.pl a telefon kontaktowy 510 630 900. Warto jest wcześniej nadmienić z jakiego jest się miasta ponieważ ta firma obsługuje wiele nieruchomości na terenie dolnego śląska.

Babuśkaa

Posty: 25

 
Koniecznie musisz napisać do www.house-invest.pl . To są prawdziwi fachowcy w swojej branży. To, co jest ważne w współpracy z nimi to idealny kontakt, szybkie oferty i fachowe doradztwo.

Fanatyk

Posty: 28

 
Biura nieruchomości w Świdnicy? Są chyba dwa biura na całe miasto przy czym żadne z nich niewypróbowane.

irek1981

Posty: 24