Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wirtualny adres Warszawa

wirtualny adres Warszawa

Witam. Mam pytanie odnośnie wirtualnego adresu w Warszawie. Z jakiego warto skorzystać pod kątem dobrego wizerunku dla firmy? Cenowo szukam czegoś korzystnego. Jak coś, to piszcie. Sprawdzę.

Hajoo23

Posty: 6

 
Widzę po swojej działalności, że taki wirtualny adres w Warszawie bardzo mi się przydał. Do jakiejś pory musiałem działać incognito. Teraz to rzeczywiście inna bajka, a w dodatku tania.

esdoen1

Posty: 20

 
U mnie było tak, że dopiero po spotkaniu podjęłam decyzję. Warto wybrać się do takiego wirtualnego biura w Warszawie i samemu zobaczyć, jak ono wygląda. Pisać mogą oczywiście, co chcą, więc lepiej sprawdzić. Ja sprawdzałam, ponieważ zależało mi na sali konferencyjnej, więc musiałam zobaczyć, jak ona wygląda w rzeczywistości.

frezzzer

Posty: 9

 
Planuję tak samo, jak większość z nas tutaj i mam nadzieję, iż dobrze trafię na wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu i będę zadowolona. Ofert jest mnóstwo, więc winno odnaleźć się coś konkretnego. Może jak ktoś poleca któreś, niech pisze. Przeczytamy i dowiemy się więcej niż tylko z samej reklamy :D

Snaco90

Posty: 17

 
Pewnie nie ma z tym żadnych problemów. Ja bym najpierw wzięła taki pakiet, jaki mi konkretnie potrzebny. I tak płacisz chyba w abonamencie za możliwość korzystania z wirtualnego biura na godziny.

codePerformance

Posty: 10

 
A ja myślałam, iż biuro wirtualne nie wynajmuje powierzchni biurowej. A tu niespodzianka, albowiem rozmawiałam i na naprawdę porządnych warunkach, będę miała biurko do pracy :) no i oczywiście przede wszystkim zarejestrowaną firmę pod prestiżowym adresem.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeśli szukasz wirtualnego biura w Warszawie, które ma szeroka ofertę usług to polecam to City Office Twarda 18. Znajduje się w śródmieściu i udostępniają sale konferencyjne. Słowem kompleksowa obsługa. No i cenowo nie jest źle w porównaniu z innymi adresami.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Przeglądałem ostatnio oferty i widzę, że cenowo w każdym biurze wirtualnym w Warszawie jest podobnie. Z tym, że nie wszędzie są takie same usługi dodatkowe, więc na nie trzeba zwrócić uwagę.

Posty: 8

 
Z tym niedrogo różnie bywa. Na pewno jest taniej niż wynajmowanie na stałe jakiejś powierzchni biurowej, ale pakiet z obsługą jest chyba już dużo droższy. Sama muszę się w czymś takim zorientować, bo może rzeczywiście przydałoby mi się takie wirtualne biuro.

sebes56

Posty: 8