Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pływanie legnica, gdzie polecicie ?

pływanie legnica, gdzie polecicie ?

Mój syn ma piętnaście lat i chce się nauczyć pływać w Legnicy, ale nie wiem, gdzie go wysłać. Może zrobić to samemu? Nie pływam może jakoś super, ale może jakieś podstawy mu przekaże i będzie wiedział co i jak?

nemiasty

Posty: 1

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i rzeczywiście radzą sobie niezwykle dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezwykle, ale to niezwykle przyda.

nemiasty

Posty: 6

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, natomiast nie dalej. To, zatem nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

esdoen1

Posty: 2

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość ludzi, wobec tego nie należałoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

Klara323

Posty: 4

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Grabow12

Posty: 4

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem faktycznie niesłychanie zaspokojony. Według mnie są najlepsi, bowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Jasio234

Posty: 4

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

ZetMichał

Posty: 23

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

zuziaai

Posty: 3

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

vokalek

Posty: 23