Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie bardzo wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

ciopix

Posty: 1

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Klara323

Posty: 3

 
My wybraliśmy droższego fotografa, niemniej jednak rzeczywiście było pożądane byłoby. Porównywaliśmy dużo przeróżnych propozycji, zatem otrzymaliśmy cenną wiedzę. Należałoby na to poświecić troszkę czasu, albowiem wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, niemniej jednak po dziesiątej ofercie będzie o dużo, dużo lepiej.

file444

Posty: 7

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji sprawdzić zdjęcia, które fotograf wykonał i ceny.

Marioleczka

Posty: 9

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały rzeczywiście super śliczne fotografie.

strusiek

Posty: 4

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, natomiast zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, poprzez co fotografie nie wyszły takie sztuczne.

pawel253

Posty: 3

 
Znajomi postanowili na zdjęcia zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Na nieszczęście, natomiast wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś doświadczonego.

duzyboniek

Posty: 22

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym niezmiernie nam zależało.

harmont

Posty: 15

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Klara323

Posty: 2