Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

odszkodowanie za śmierć matki, proszę o pomoc

odszkodowanie za śmierć matki, proszę o pomoc

Którą kancelarię odszkodowawczą polecacie? Był wypadek nie z mojej winy i ubezpieczyciel wypłacił mi śmieszne odszkodowanie. Chce walczyć o własne.

giena1977a

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to odszkodowanie z oc sprawcy wypadku śmiertelnego jest zawsze pokrywane. Nigdy takiego zdarzenia nie miałem także nie wiem jak to wygląda.

mirekp2005

Posty: 5

 
Kilkaset ludzi rocznie ginie na przejściach dla pieszych. Teraz zmieniło się prawo, iż pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo i można się na nieszczęście spodziewać, iż na początku ta liczba wypadków wzrośnie. Jeździmy niezmiernie niebezpiecznie i takie są tego efekty.

ignacyy

Posty: 2

 
Znajomy miał odszkodowanie za wypadek na pasach i w tym pomogła mu firma https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Z tego, co wiem to bardzo dobrze się znają na swojej pracy i chętnie każdemu pomagają, dlatego warto im zaufać i się do nich zgłosić.

Warszawiak

Posty: 9

 
Do potrąceń pieszych na pasach dochodzi niesłychanie często. Odszkodowania albo raczej ich wysokość są uzależnione od tego jak taka osoba ucierpiała. Może to być nawet kilkaset tysięcy pln. Nie można zostawiać sprawy bez walki, wobec tego w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z kancelarią, która się tym zajmuje.

Hunka

Posty: 3

 
Każdego roku w Polsce ginie kilka tysięcy ludzi. Niestety władze nic z tym nie robią. Nawet większość fotoradarów zdjęli i efekt jest, jaki jest. Trochę pandemiami to zastopowała, albowiem przestaliśmy jeździć po drogach, natomiast to prędko wróci do normy i będzie jeszcze gorzej.

345_14

Posty: 14

 
Bez problemów można uzyskać odszkodowanie dla motocyklisty za wypadek. Wystarczy wysłać dokumenty jednej z kancelarii, a oni bardzo chętnie nam pomogą we wszystkim. Nikt lepiej od nich się na tym przecież nie zna.

Jasio234

Posty: 5